כנרת טל מאיר – מי אני?

כנרת טל מאיר – מי אני?

שמי כנרת טל מאיר ואני מחברת הספר "סוד האהבה" ומייסדת "שיחה שנוגעת"- אימון ייעוץ טיפול והדרכה. בהכשרתי אני בעלת תואר שני, M.A בפילוסופיה של המדע, בוגרת התכנית לטיפול זוגי משפחתי ובין-דורי מאוניברסיטת ת"א, בנוסף אני מטפלת בשיטת ה IFS, מומחית בעבודה עם דמיון מודרך, מאמנת מומחית, מטפלת במגע, מרצה, מפתחת תכניות אימון, מדריכת מאמנים, ומטפלת ומרצה בכירה בשיטת ה-הונה (HUNA). משנת 2005 אני מלווה זוגות בשלבים השונים של חייהם המשותפים, לעבר יצירת זוגיות טובה יותר, ואני מלווה רווקים ורווקות – לעבר יצירת הזוגיות הרצויה להם – זוגיות המבוססת על אהבה, תשוקה, כבוד והעצמה הדדית.

נישאתי בגיל 33.  מתוך מודעות אישית למצוקה שבחיי הרווקות בחרתי לתת לרווקים ורווקות את מה שהייתי זקוקה לו כל כך בדרכי שלי:  תקווה ודרך להגשמת חלומם.
בגיל 34 ילדתי את נטף.  התוהו ובוהו האישי והזוגי שנקלעתי אליו אחרי הלידה, לימד אותי חלק ממה שאני יודעת היום על הורות וזוגיות. את השאר בחרתי ללמוד באקדמיה, על מנת להתמחות בטיפול בזוגות ובמשפחות.
בגיל 39 ילדתי את מור.  הפשטות, האושר הצרוף והקלות בה חוויתי את הלידה וההורות השנייה שלי, הן עדות לתהליך שעברתי בתווך, ובעיקר, עדות להגשמת תפישת חיי המרכזית: אני יוצרת את המציאות שלי – במודע או בלא מודע, על כל גווניה ורבדיה.
בחרתי ליצור את חיי במודע. כחלק מבחירה זו עשיתי שינויים משמעותיים בחיי מספר פעמים, במטרה להתקרב יותר ויותר אל עצמי ואל ייעודי.
אומץ, עוצמה צמיחה אישית ואהבה הם הערכים המובילים אותי בחיי האישיים, ובתהליכים הטיפולים שאני מנהלת ומלווה. 
אני יכולה להצביע על כל אירוע בחיי כעל חלק מפזל שבניתי מתוך רצון עז לצמוח, ומתוך מודעות אישית הולכת וגדלה.
ייעודי, מאז ומתמיד היה ועודנו לסייע לאנשים לחיות את חייהם מתוך בחירה ומודעות, להגשים את חלומם, ולטפח את עצמם, את חיי המשפחה ואת חיי הזוגיות שלהם.

אני מאמינה שכולנו כאן במסע של גילוי וצמיחה, ומשתדלת לסייע לכל אדם הפונה אלי, לעבור את המסע הזה מתוך אהבה, עוצמה אישית, ואמון הולך וגדל בעצמו וביכולותיו.

לעמוד הפייסבוק שלי

למאמרים שלי ב-ynet

ארבעת המיתוסים שתצטרכי לנפץ כדי למצוא אהבה טובה

לכתבות שלי בYNET

לכתבות שלי ב״את״

כנרת טל מאיר M.A.

מאמנת ומטפלת אישית, זוגית ומשפחתית, על פי שיטת האימון ההוליסטי.
ניסיון רב באימון ליצירת זוגיות, לרווקים ורווקות – עד החתונה! באימון לשיפור הזוגיות, לזוגות בשלבים השונים של חייהם המשותפים. באימון לבחירת מקצוע ושינויי קריירה.