קורס ליצירת זוגיות – לנשים בלבד

קורס ליצירת זוגיות – לנשים בלבד

 • האם את חולמת על אהבה וזוגיות, אך התעייפת מחיפושים ומכישלונות?
 • האם את מתקשה להבין מדוע דווקא לך עדיין אין זוגיות?
 • האם התנסית באינסוף דייטים מאכזבים, שלא הובילו לשום מקום..?
 • האם התחלת לפקפק באפשרות, שתזכי לזוגיות שאת מייחלת לה? 

 

אם הגעת עד פה, אני מניחה שכבר קראת לא מעט על דרכים להגשמת משאלות וליצירת זוגיות, ושניסית לפחות חלק מן הדרכים הללו: אולי כתבת לעצמך חזון ברור ושיתפת בו את החברים הקרובים אליך, יתכן שתרגלת דמיון מודרך, או שעברת טיפול פסיכולוגי מקיף. במקביל, את בוודאי רשומה לפחות לאתר הכרויות אחד, (או שהיית רשומה, בעבר, עד שנמאס) ושאת חוזרת ומזכירה לחברות הנשואות שלך שאת, עדיין, מחפשת את האביר… אבל למרות כל מה שאת עושה, משהו לא עובד: משום מה את עדיין לבד.
יתכן שהכלים שניסית שרתו אותך בתחומים אחרים בחייך: אולי הצלחת להגשים באמצעותם משאלות הקשורות לכסף, ללימודים או לקריירה, אבל זוגיות עדיין אין לך. את מתחילה לשאול את עצמך, כפי שאני שאלתי את עצמי כאשר הייתי במצבך, האם יש בכלל משהו שאת יכולה לעשות בקשר ליצירת זוגיות, או שאולי, במקרה המיוחד הזה, מדובר בעניין של גורל, או מזל. את שואלת את עצמך האם לא כדאי להניח לעניין הזה ופשוט לקוות לטוב…

רגע לפני שאת מתייאשת, אני מזמינה אותך להרצאת מבוא – ללא תשלום – בה תכירי דרך איכותית, ואפקטיבית, לצאת ממעגל הייאוש והתקיעות בזוגיות – ולהגשים את משאלתך.

לאחר שנים של עבודה עם נשים על יצירת זוגיות, ומתוך הכרות עמוקה עם הצרכים האמיתים שלך, ועם כלים שעוזרים באמת, יצרתי קורס ייחודי, מעמיק ורב עוצמה, שמטרתו ללמד אותך למגנט לחייך את הזוגיות הרצויה לך, מבלי להתפשר, ומבלי לבזבז זמן מיותר. הקורס מבוסס על תפיסת ההונה (huna)  העתיקה,  שההכרות איתה שינתה את חיי ואת חייהן של מאות נשים איתן עבדתי עד כה.

מטרת הקורס לסייע לך להגשים את משאלת לבך, וללמד אותך כיצד ליצור לעצמך את הזוגיות הרצויה לך: זוגיות אוהבת ומאושרת, המבוססת על חברות, פרגון, קבלה ותמיכה, מבלי להתפשר על מיניות, משיכה והנאה.

 הנושאים שילמדו בקורס

 • המשאלה שלך: כללים לניסוח נכון של משאלת הזוגיות.
 • אהבה עצמית: איך יוצרים אותה, איך מבססים אותה, וכיצד היא משפיעה על יצירת זוגיות טובה.
 • התמודדות עם ייאוש ופחד בתהליך יצירת זוגיות.
 • התגברות על פצעי העבר, המעכבים אותך ביצירת זוגיות.
 • זיהוי התפישות המעכבות שלך ביחס לזוגיות והתגברות עליהן.
 • העצמה אישית כבסיס ליצירת זוגיות מאושרת.
 • כלים פרקטיים למגנוט זוגיות- שיטת הסימנים, גלגל המזל, קו-פונו ועוד.
 • יצירת תכנית עבודה אישית מסודרת להגשמת משאלת הזוגיות שלך.
העבודה בקבוצה של נשים בלבד מאפשרת חוויה תומכת ומעצימה. הקשר שנוצר בין הבנות בקבוצה נמשך גם אחרי הקורס, והשפה החדשה הנוצרת בו הופכת בסיס לעידוד ותמיכה, ומאיצה את התהליך עבור כולן.

העבודה בקבוצה אינה מחייבת חשיפה אישית!

אני מזמינה אותך להרצאת מבוא, בה תשמעי יותר על הקורס, ותקבלי טעימה מן הכלים ותפישת העולם שלי, ותשמעי עדויות ממקור ראשון עליהן מבוססות ההצלחות שלי עם רווקים ורווקות כבר יותר מעשור. 

לפרטים נוספים, ולהשתתפות בהרצאת המבוא בקרובה התקשרי אלי –
כנרת טל מאיר, 0546499933
או- מלאי את פרטייך ואחזור אלייך בהקדם:

ארבעת המיתוסים שתצטרכי לנפץ כדי למצוא אהבה טובה

לכתבות שלי בYNET

לכתבות שלי ב״את״

כנרת טל מאיר M.A.

מאמנת ומטפלת אישית, זוגית ומשפחתית, על פי שיטת האימון ההוליסטי.
ניסיון רב באימון ליצירת זוגיות, לרווקים ורווקות – עד החתונה! באימון לשיפור הזוגיות, לזוגות בשלבים השונים של חייהם המשותפים. באימון לבחירת מקצוע ושינויי קריירה.