שלבי האימון ההוליסטי

תהליך האימון ההוליסטי מבוסס על ארבעה שלבים:

שלב ראשון – בהירות.  לפני שאתם נגשים להגשמת משאלה כלשהי, עליכם להבהיר לעצמכם מה בדיוק אתם רוצים. לאופן בו אתם מנסחים את המשאלה יש משמעות רבה. לכן, בשלב הראשון של האימון אני מלמדת אתכם לנסח את משאלותיכם על פי כללים ברורים, ולהבהיר לעצמכם – מה אתם באמת רוצים.

שלב שני – העצמה אישית. העצמה אישית היא תנאי הכרחי ליצירת שינוי. אנשים מסוגלים לעשות שינוי רק כאשר הם מרגישים חזקים ובעלי עוצמה. בתהליך האימון מקבלים המתאמנים שלי כלים אפקטיביים לחיזוק המוטיבציה האישית, לביסוס הביטחון וההערכה העצמית, להתגברות על פחדים וחששות, ולבניית אמון עצמי עמוק. כלים אלה שימושיים בתהליך האימון, אך גם אחריו, והם מבססים את היכולת שלכם להגשים משאלות בעתיד, ללא תלות וללא צורך בעזרה נוספת..

שלב שלישי – ברור מידע. חלק מן המשאלות מתגשמות כבר אחרי שני השלבים הראשונים, אך חלק אינן מתגשמות. זה הזמן להכיר טוב יותר את מערכת ההפעלה הפנימית שלכם, ולברר מה האינפורמציה האגורה בה, המונעת את הגשמת המשאלות הללו. בשלב זה אני מלמדת אתכם לתקשר עם מערכת ההפעלה הפנימית שלכם, ולברר מה התפישות והעמדות האגורות בתוכה, המונעות מכם להגשים את משאלותיכם. שלב זה בתהליך מחייב הכרות אינטימית שלי אתכם – ושלכם עם עצמכם, והוא מבוסס על תחומי ידע שונים, מעולם הפסיכולוגיה, הרוחנית, הפילוסופיה והטיפול המודרני.

שלב רביעי – שינוי תפישות מעכבות. לאחר שזיהתם תפישות מעכבות, והתנגדויות המוטבעות במערכת ההפעלה שלכם, אני מלמדת אתכם לנטרל את התפישות הללו ולהחליפן בעמדות חדשות, שיסיעו לכם בהשגת משאלותיכם. שינוי התפישות נעשה באמצעות שילוב של עבודה קוגניטיבית, רוחנית, רגשית וגופנית, בהתאם לצרכים האישיים של כל אחד ואחד, תוך שימוש בכלים האפקטיביים והמעמיקים ביותר הקיימים היום.

ארבעת המיתוסים שתצטרכי לנפץ כדי למצוא אהבה טובה

לכתבות שלי בYNET

לכתבות שלי ב״את״

כנרת טל מאיר M.A.

מאמנת ומטפלת אישית, זוגית ומשפחתית, על פי שיטת האימון ההוליסטי.
ניסיון רב באימון ליצירת זוגיות, לרווקים ורווקות – עד החתונה! באימון לשיפור הזוגיות, לזוגות בשלבים השונים של חייהם המשותפים. באימון לבחירת מקצוע ושינויי קריירה.