קורס מאמנים בשיטת ההונה

קורס מאמנים בשיטת ההונה

ההונה היא פילוסופיה שאמאנית עתיקה, שהתפתחה באיי האוקיינוס השקט לפני אלפי שנים, והיא מציגה תפיסת עולם מעמיקה ויסודית, שמטרתה לסייע לאנשים להגשים את מטרותיהם בתחומים השונים של החיים. הבסיס הרעיוני של שיטת ההונה הוא:

אני יוצר/ת את המציאות שלי – מתוך התפיסות שלי – עכשיו.

על-פי ההונה אנחנו יוצרים את עולמינו באמצעות מנגנון פנימי רב עוצמה, שיוצר את המציאות שלך מתוך מה שמתוכנת בו, ורק מתוך מה שמתוכנת בו. על מנת להתגבר על תקיעויות, ולהגשים משאלות שהתקשינו בהגשמתן עד כה, יש להכיר את מנגנון ההפעלה הטבוע בנו, ולשנות את התפיסות המעכבות המוטבעות בו, ומונעות מאיתנו להגשים את משאלותינו.

בקורס מאמנים בשיטת ההונה תכירו לעומק את עקרונות השיטה ואת פרוטוקול העבודה עם השיטה המבוסס על "מודל ארבעת הגשרים". תלמדו גישות שונות לעבודה עם אנשים, ותלמדו לעומק כיצד להשתמש בשיטה כדי לסייע לאנשים לזהות את התפיסות המעכבות שלהם ולשנות אותן באופן אפקטיבי, על מנת ליצור את המציאות שהם רוצים בכל תחומי החיים. במקביל לתהליך הלימודי תעברו בקורס תהליך אישי, שבו תתנסו בשיטה ותגשימו באמצעותה משאלות שלא הצלחתם בהגשמתן עד היום.

תנאי קבלה:

הקורס מיועד לבעלי תואר ראשון לפחות (עדיפות לבעלי תארים במדעי הרוח או החברה)

לפסיכולוגים ועובדים סוציאליים

ולמאמנים אישיים בעלי תעודה

** הקבלה לקורס מותנית בכל המקרים בראיון אישי.

לבדיקת התאמתך לקורס

ארבעת המיתוסים שתצטרכי לנפץ כדי למצוא אהבה טובה

לכתבות שלי בYNET

לכתבות שלי ב״את״

כנרת טל מאיר M.A.

מאמנת ומטפלת אישית, זוגית ומשפחתית, על פי שיטת האימון ההוליסטי.
ניסיון רב באימון ליצירת זוגיות, לרווקים ורווקות – עד החתונה! באימון לשיפור הזוגיות, לזוגות בשלבים השונים של חייהם המשותפים. באימון לבחירת מקצוע ושינויי קריירה.