סדנאות ליצירת מציאות בשיטת ההונה

סדנאות ליצירת מציאות בשיטת ההונה

ההונה היא פילוסופיה עתיקה שמקורה באיי הוואי המעניקה פתרונות מעשיים להגשמת משאלות ממשיות בכל תחום, ולשיפור איכות חיינו. ההונה טוענת לרעיון מרכזי אחד והוא: אתה יוצר את עולמך. עכשיו.

עלפי ההונה ((HUNA האדם יוצר את עולמו, מן המסד ועד הטפחות, על קירבו ועל כרעיו, על הטוב שבו ועל הפחות טוב. האדם יוצר את עולמו באמצעות מנגנון פנימי, שיוצר את המציאות שלנו מתוך מה שמתוכנת בו. בעצם רק מתוך מה שמתוכנת בו. רצונותינו מתגשמים אך ורק אם מה שאנו מבקשים נמצא בהלימה עם אותו מנגנון פנימי, שבו אגורה תוכנת ההפעלה שלנו.

באותם מקרים שקיימת אי-הלימה בין "הראש" ובין אותו מנגנון פנימי מתפעל, לא ישנה עד כמה נרצה ונתאמץ, המנגנון הפנימי יכול להגשים רק מה שהוא מתוכנת אליו. לכן, רוב רצונותינו אמנם מתגשמים, חוץ מכמה תחומים אצל כל אחד ואחד מאיתנו.
ניתן לדמות את מנגנון ההפעלה שלנו לסוג של ארכיון מחשב, שכולל את כל האינפורמציה שלנו : זיכרונות, רגשות ואמונות. על פי האינפורמציה שמאוחסנת בתוכו, בונה מנגנון זה את המציאות שלנו. כשלאדם רשום במנגנון ההפעלה שלו "אני נאהב, יפה ומושך", או "מגיע לי להרוויח הרבה כסף" הוא ימצא אהבה בקלות ויצליח בעסקים. מי שרשום לו במערכת ההפעלה, "אני לא מספיק טוב", או "החיים קשים וצריך להתאמץ כדי להתפרנס", יחווה כך את החיים.

סדנת ה 'הונה' מטרתה ללמד אנשים לבוא במגע עם המנגנון הפנימי המתפעל אותם, על מנת שיוכלו להגשים את כל משאלותיהם – מזוגיות, דרך קריירה, הצלחה, כסף ועוד. במקביל, היא מלמדת אותם לקחת אחריות, על האופן בו הם מתכנתים את מנגנון ההפעלה של הילדים שלהם, על מנת לאפשר להם חיים קלים, מספקים ועשירים בקלות.

הסדנא מורכת משלושה שלבים מרכזיים:

  • ראשית, אנו לומדים לפתח תקשורת טובה עם מנגנון ההפעלה הפנימי שלנו.
  • שנית, במצב של תקשורת טובה עם אותו מנגנון, אנו מתחילים לקבל ממנו מידע שוטף, ולומדים להפיק ממנו מידע, בטכניקות שונות, על מנת לברר מה העמדות המוטבעות בו ביחס לדברים שאנו רוצים, אך מתקשים להשיג.
  • שלישית, כאשר מתגלות במנגנון ההפעלה שלנו עמדות המתנגדות לדברים שאנו רוצים להשיג, אנו לומדים לנטרל אותן, ולהחליפן בעמדות חדשות, שיסיעו לנו בהשגת משאלותינו.

התהליך דורש עוצמה אישית, יחד עם שלווה ואמונה בעצמנו, ולכן מלמדת ההונה גם טכניקות רבות של העצמה אישית, של הרפיה ושלווה.
מדובר בסדנה רצינית ומעמיקה, המציאה תוצאות ארוכות טווח, וכלים רבים לעבודה עצמית, המאפשרת לכם לא להיות תלויים במטפל, מאמן או יועץ, אחרי שסיימתם אותה. עד כמה שזה נשמע "טוב מדי", הסדנא באמת מאפשרת השגת תוצאות שלא הצלחתם להשיג עד היום, תוך יצירת שליטה הולכת וגדלה בכל תחומי חייכם.

משך הסדנא: 28 פגישות, אחת לשבוע, בנות 4 שעות אקדמיות כל אחת

ארבעת המיתוסים שתצטרכי לנפץ כדי למצוא אהבה טובה

לכתבות שלי בYNET

לכתבות שלי ב״את״

כנרת טל מאיר M.A.

מאמנת ומטפלת אישית, זוגית ומשפחתית, על פי שיטת האימון ההוליסטי.
ניסיון רב באימון ליצירת זוגיות, לרווקים ורווקות – עד החתונה! באימון לשיפור הזוגיות, לזוגות בשלבים השונים של חייהם המשותפים. באימון לבחירת מקצוע ושינויי קריירה.