אימון ליצירת זוגיות – רינת מספרת

אימון ליצירת זוגיות – רינת מספרת

מאת: רינת, בת 38, מנהלת משאבי אנוש

כנרת יקרה,
בעוד שלושה ימים אני עומדת לרקוד בחתונה – של עצמי.
אם מישהו היה מספר לי לפני שנה, שזה מה שעומד לקרות, הייתי חושבת שהוא ירד מהפסים. כשהגעתי אליך, הייתי אחרי כמה וכמה מערכות יחסים זוגיות, שאף אחת מהן לא הצליחה להמריא. בכל פעם שהאפשרות לעבור לגור יחד עלתה על הפרק – הבחור שהייתי איתו 'תפס כנפיים'. הייתי מתוסכלת. לא ידעתי מה לא בסדר אצלי, וכבר התחלתי לשקול להביא ילד לבד. היום, כמעט בת 40, אחרי עבודה אינטנסיבית ומעמיקה, אני יודעת בדיוק מה היה אז 'לא בסדר' אצלי. אני יודעת שזה היה קשור בעיקר לביטחון העצמי שלי, לקושי להאמין שמישהו באמת יכול לרצות לחיות איתי, שבאמת אפשר לאהוב אותי. מתוך המחשבות הללו, גרמתי לכל גבר שהיה איתי לברוח. העמדתי אותם בכל המבחנים – ודאגתי שיכשלו. לרגע לא האמנתי שהם באמת רוצים להיות איתי, ותמיד מצאתי מה לא בסדר – בהתנהגות וביחס שלהם כלפי.
היום אני גם יודעת – שהכל בסדר אצלי. במהלך האימון שיניתי את התפיסות הללו, שעיכבו והפריעו לי להגשים את חלומי. למדתי לראות מה אני באמת שווה, ולהאמין שאני ראויה לזוגיות אמיתית.
חצי שנה אני חיה עם רונן, ובכל יום מחדש אני מודה לך ומודה לעצמי, על הדרך שעברתי כדי למצוא אותו, ולשמור על הזוגיות שלנו. בכל יום מחדש אני מחזקת את האמון שלי בעצמי, בו ובאהבה שלנו. אני מודה לך על מסירות אין סופית בעבודה המשותפת שלנו. מודה לך שלא וויתרת גם כשהעמדתי אותך במבחנים הכי קשים, ומודה לך על שהכנסת אור ותקווה לחיי.
תמיד תהיי חלק מן החיים שלי. תמיד תהיי חלק מן השמחות שעוד מצפות לי.

אוהבת אותך
רינת

ארבעת המיתוסים שתצטרכי לנפץ כדי למצוא אהבה טובה

לכתבות שלי בYNET

לכתבות שלי ב״את״

כנרת טל מאיר M.A.

מאמנת ומטפלת אישית, זוגית ומשפחתית, על פי שיטת האימון ההוליסטי.
ניסיון רב באימון ליצירת זוגיות, לרווקים ורווקות – עד החתונה! באימון לשיפור הזוגיות, לזוגות בשלבים השונים של חייהם המשותפים. באימון לבחירת מקצוע ושינויי קריירה.