אימון ליצירת זוגיות – רווית

אימון ליצירת זוגיות – רווית

מאת : רווית , בת 33 , מנהלת לוגיסטיקה .

קשה לתאר בפסקה את התהליך והדרך שעברתי איתך ..כל כך הרבה השתנה בחיים שלי בתפיסות ובהווה שלי … זוגיות נראתה לי משהו שלא יקרה לי ,לאחר שנים של התנסויות , דייטים , מערכות יחסים קצרות שמעולם לא התפתחו לזוגיות של ממש, טיפול פסיכולוגי והמון אכזבות ..
אני מודה שהגעתי אלייך מעט סקפטית, אך עם רצון גדול ליצור זוגיות אמיתית בחיי. תמיד הבחורים שבחרתי ורציתי בזוגיות איתם לא רצו בכך מסיבות שונות, ואילו הבחורים שרצו בכך פשוט "ירד" לי באופן שלא יכולתי להמשיך להתראות איתם …
התהליך שעברנו לימד אותי לראות את עצמי ולהאמין שאני ראויה ומגיעה לי זוגיות ..תוך כדי, השתנו לטובה היבטים נוספים בחיי .. הגברים שפגשתי ויצאתי איתם נראו לי שונים באופן שאני יכולה להמשיך ולהיפגש איתם …לפני יותר משנה פגשתי את מיכאל. בעוד חודשיים אנחנו מתחתנים.. היום אני יודעת …יודעת להאמין בעצמי ובזוגיות שיצרתי.. להעריך, לאהוב ולהיות נאהבת.. ולהודות על כך יום ביומו … אני חושבת לא מעט פעמים איך אוכל להודות לך … להודות על הדרך, התהליך, הלמידה, ההבנה, התמיכה החברות.. חיבוק הגדול, מעבר לכל דמיון, שקיבלתי ממך ….

ת ו ד ה !
אוהבת אותך , רווית

ארבעת המיתוסים שתצטרכי לנפץ כדי למצוא אהבה טובה

לכתבות שלי בYNET

לכתבות שלי ב״את״

כנרת טל מאיר M.A.

מאמנת ומטפלת אישית, זוגית ומשפחתית, על פי שיטת האימון ההוליסטי.
ניסיון רב באימון ליצירת זוגיות, לרווקים ורווקות – עד החתונה! באימון לשיפור הזוגיות, לזוגות בשלבים השונים של חייהם המשותפים. באימון לבחירת מקצוע ושינויי קריירה.