אימון ליצירת זוגיות לפנויים פנויות

אימון ליצירת זוגיות לפנויים פנויות

 

         האם אתם חולמים על אהבה וזוגיות, אך התעייפתם מחיפושים ומכישלונות?
                  האם אתם לא מבינים מדוע דווקא לכם עדיין אין זוגיות?
האם התנסיתם באינסוף דייטים מאכזבים, שלא הובילו לשום מקום..?
           האם התחלתם לפקפק באפשרות, שתזכו לזוגיות שאתם מייחלים לה? 

אם הגעתם עד פה, אני מניחה שכבר עשיתם לא מעט על מנת ליצור זוגיות: יתכן שכתבתם לעצמכם רשימת מטרות ושיתפתם בה את החברים שלכם, יתכן שתרגלתם דמיון מודרך, או שעברתם טיפול פסיכולוגי מקיף.  במקביל, אתם בוודאי רשומים לפחות לאתר הכרויות אחד, (או שהייתם רשומים, בעבר, עד שנמאס) אבל למרות כל מה שאתם עושים, משהו לא עובד: משום מה אתם עדיין לבד.
יתכן שהכלים שאתם משתמשים בהם שרתו אתכם בתחומים אחרים של החיים: אולי הצלחתם להגשים באמצעותם משאלות הקשורות לכסף, ללימודים או לקריירה, אבל זוגיות עדיין אין לכם.
אתם מתחילים לשאול את עצמכם, כפי שאני שאלתי את עצמי, כאשר הייתי לפני קצת יותר מעשור במצבכם, האם יש בכלל משהו שאתם יכולים לעשות בקשר ליצירת זוגיות, או שאולי, במקרה המיוחד הזה, מדובר בעניין של גורל, או מזל ואין מה לעשות.. אתם שואלים את עצמכם האם לא כדאי להניח לעניין הזה ופשוט לקוות לטוב…
בעשור האחרון עזרתי למאות רווקים ורווקות ליצור זוגיות. רקדתי בחתונות של רבים  מהם, וחדר העבודה שלי מעוטר בהזמנות החתונה שלהם. אז, רגע לפני שאתם מוותרים, אני מזמינה אתכם ליצור איתי קשר, ולנסות משהו שעדין לא ניסיתם.

אימון הוליסטי ליצירת זוגיות, לפנויים-פנויות (רווקים, רווקות, גרושים וגרושות וכד'), הוא תהליך ממוקד מטרה, המאפשר לכם להגשים את אחת המטרות החשובות, המעשירות והמעצימות ביותר – זוגיות ומשפחה. הוא מיועד לגברים ונשים כאחד, וגם לאלה המעוניינים ביצירת זוגיות חד מינית. התהליך מבוסס על שיטת האימון ההוליסטי, והוא מורכב ממספר שלבים, המותאמים לכל אחד ואחת מכם בהתאם לצורך.

למי מיועד התהליך?

 • לפנויים ופנויות, שמרגישים תקועים בתחום הזוגיות, ומעוניינים להשתחרר מן התקיעות הזו.
 • לפנויים ופנויות, שמעולם לא הצליחו לדמיין את עצמם באמת בחיי זוגיות, למרות שתמיד רצו בכך.
 • לפנויים ופנויות, שלא מפסיקים לפנטז על זוגיות, אך מעולם לא היו בקשר זוגי ממשי.
 • לפנויים ופנויות, שיצרו מערכות יחסים כושלות, מכאיבות, או בלתי מתאימות, ויודעים שאפשר גם אחרת.
 • לפנויים ופנויות שרוצים, פוחדים, ומוכנים לפגוש את הפחדים שלהם ולהתיידד איתם, כדי שיוכלו לשחרר אותם. 
 • לפנויים ופנויות שמאמינים בסתר לבם – שאף אחד ראוי לא ירצה לאהוב דווקא אותם. 
 • לפנויים ופנויות, שמרגישים שהגיע הזמן להתחיל לעשות – ולא רק לדבר.

ובמילים אחרות – לכל אלה הרוצים –  ולא מוכנים לוותר  – על זוגיות אמיתית, ורוצים ללמוד ליצור את המציאות שלהם במודע – ולא לחכות שהחיים יקרו להם.

מוכנים ליצירת זוגיות? התקשרו – 054-6499933  או- מלאו את טופס פרטי יצירת הקשר בסוף העמוד – ואני אתקשר אליכם.

מעוניינים לקבל ממני  – ללא כל התחייבות מצדכם, – טיפים, מתנות, מאמרים וחומרים נוספים, שיסייעו לכם ביצירת זוגיות?  – מלאו את טופס פרטי יצירת הקשר בסוף העמוד – ותהיו הראשונים לקבל את כל החומרים החדשים שלי, ישירות למייל שלכם.

שלבי התהליך

 • יצירת חזון הזוגיות. החזון מתבסס על האישיות, הערכים והצרכים של כל אחד ואחת מכם. בתהליך יצירת החזון אתם לומדים להתמקד בצרכים האמיתיים שלכם, ולהבחין בין צרכים אמיתיים ומדומים.
 • הצבת מטרות ויעדים מדידים בדרך להגשמת החזון.
 • הכרות עם התנהגויות נכונות ולא נכונות ביציאה לדייטים.
 • העצמה אישית. קושי ליצור זוגיות נובע במקרים רבים מביטחון עצמי ירוד, ומפחדים מודעים ולא מודעים. העצמה אישית אפקטיבית תסייע לכם להרגיש טוב יותר עם עצמכם, וכתוצאה מכך להצליח למשוך אליכם בני זוג מתאימים, וליצור את הזוגיות שאתם באמת רוצים.
 • זיהוי ושינוי תפישות מעכבות. תקיעות נובעת מפער בין רצון מודע, לבין תפישות מעכבות, שחלקן הגדול אינן מודעות. בתהליך האימון הזוגי נכיר את התפישות המעכבות שלכם בקשר לזוגיות, ונלמד לשחרר אותן ולהחליפן בתפישות מעצימות ותומכות.

זוגיות נוצרת כמו בדרך נס. יום אחד ידפוק הגורל על דלתכם ובן הזוג המיוחל יגיע. רק אתם תדעו,  מה התהליך שעברתם – על מנת שהנס הזה יתרחש גם עבורכם. 

מוכנים ליצירת זוגיות? התקשרו – 054-6499933  או- מלאו את הפרטים שלכם ואחזור אליכם בהקדם,

ארבעת המיתוסים שתצטרכי לנפץ כדי למצוא אהבה טובה

לכתבות שלי בYNET

לכתבות שלי ב״את״

כנרת טל מאיר M.A.

מאמנת ומטפלת אישית, זוגית ומשפחתית, על פי שיטת האימון ההוליסטי.
ניסיון רב באימון ליצירת זוגיות, לרווקים ורווקות – עד החתונה! באימון לשיפור הזוגיות, לזוגות בשלבים השונים של חייהם המשותפים. באימון לבחירת מקצוע ושינויי קריירה.