אימון אישי – איתי פרקש מספר

אימון אישי – איתי פרקש מספר

מאת: איתי פרקש, שף, Kitchen Studio

כאשר פגשתי לראשונה את כינרת עמדתי בצומת דרכים מרכזית בחיי. הייתי אז שכיר מבולבל המעוניין לפתוח בקריירה כעצמאי אך בד בבד לשמור על "רשת הביטחון" כשכיר. הגעתי אליה בעקבות המלצה ולא התחרטתי על ההיכרות הזו עד היום. כינרת סייעה לי להבין את רצונותיי ותחושותיי האישיות והמקצועיות ולבחור במסלול קריירה המתאים לקצב ולשאיפות המקצועיות שלי. יחד למדנו להגדיר מטרות לחיים לעבודה ובעזרת כלים מתאימים למדוד את העמידה במטרות, בזמנים קצובים ובאיכות הרצויה. למדתי לפרוט את המטרות למשימות וליעדים מדידים ובהנחייתה צלחתי את צעדי הראשונים בעולם העסקים.
במהלך תקופת האימון אצל כנרת פתחתי עם שותף את חברת Kitchen Studio – חברה לסדנאות בישול ייחודיות, המתמחה בגמישות ובהתאמה לצרכי השוק. כיו, כשנה לאחר הפתיחה, Kitchen Studio היא חברה איכותית ומשגשגת, המובילה בתחומה ומציבה סטנדרטים גבוהים לחברות מתחרות.
אני מודה לכינרת על ההכוונה והסיוע. מצאתי בה אוזן קשבת, תמיכה בהחלטות קשות, חברה נעימה ובעיקר – אימון עסקי איכותי וממוקד במטרה.

איתי,

ארבעת המיתוסים שתצטרכי לנפץ כדי למצוא אהבה טובה

לכתבות שלי בYNET

לכתבות שלי ב״את״

כנרת טל מאיר M.A.

מאמנת ומטפלת אישית, זוגית ומשפחתית, על פי שיטת האימון ההוליסטי.
ניסיון רב באימון ליצירת זוגיות, לרווקים ורווקות – עד החתונה! באימון לשיפור הזוגיות, לזוגות בשלבים השונים של חייהם המשותפים. באימון לבחירת מקצוע ושינויי קריירה.