אייל רוזן

איל רוזן

איל רוזן מאמן נשים וגברים לצמיחה והתפתחות אישית משנת 2012.

מאמן מוסמך מבית הספר לתקשורת של תו"ת.

מאמן ומטפל מוסמך בשיטת ההונה, ומודרך אישי של כנרת טל מאיר.

מאמן שינה להורים וילדיהם שיטת "בלילה ישנים" של דורית קרייזר.

ומסיים בימים אלה הכשרה כמאמן למתבגרים של מכון אדלר.

תמיד אהבתי לדבר ולהקשיב. כל שיח עמוק הצית בי להבה. ככל שעברו השנים, מצאתי את עצמי עוסק במשהו אחד ומשתוקק למשהו אחר. ככל שהתרחקתי מלדבר עם אנשים, כך הרגשתי לא מסופק, ריק ומתוסכל. יום אחד, בשיח קולח כמובן, הבנתי שזה מה שאני רוצה, זה מה שאני אוהב ובזה אני הכי טוב. לדבר, להקשיב, לצמוח.

כשסיימתי את קורס הכשרת המאמנים בתו"ת כבר ידעתי שזה מה שאני עומד לעשות. זו הייתה יריית הפתיחה שחיברה אותי בחזרה למי שאני, ולמי שתמיד חלמתי להיות. מאז המשכתי ללמוד כל הזמן – מהמתאמנים שלי, מהמשפחה שלי, מהזוגיות שלי, מהבנות שלי ומכל יום בו אני חי. את קורס ההמשך בתו"ת למדתי כדי להרחיב את ארגז הכלים ולהעמיק את הידע שלי באימון אישי. את הלימודים עם כנרת עשיתי מתוך תחושה שהזווית הטיפולית תיתן לי ולאנשים אותם אפגוש, מרחב שיחה והתפתחות גדולים יותר. כך הבנתי מחדש את ההשפעה שיש לי על המציאות שלי, וזה מה שאני מעביר הלאה לכל אדם שאני פוגש.

אני מאמין שלכולנו יש את היכולת להחליט איך אנחנו רוצים לחיות את חיינו. לשפר את האיכויות שלנו, לאהוב, לצמוח ולהרגיש מסופקים – לחגוג את החיים.

ליצירת קשר עם איל רוזן

ארבעת המיתוסים שתצטרכי לנפץ כדי למצוא אהבה טובה

לכתבות שלי בYNET

לכתבות שלי ב״את״

כנרת טל מאיר M.A.

מאמנת ומטפלת אישית, זוגית ומשפחתית, על פי שיטת האימון ההוליסטי.
ניסיון רב באימון ליצירת זוגיות, לרווקים ורווקות – עד החתונה! באימון לשיפור הזוגיות, לזוגות בשלבים השונים של חייהם המשותפים. באימון לבחירת מקצוע ושינויי קריירה.